Dňa 6. februára 2020  SCVČ Majačik  v DK A. Sládkoviča zorganizovalo  48. ročník okresného kola GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY pre žiakov základných škôl v kategórii G, F, E. Úspešne nás reprezentovala Júlia Olejárová (8. A), ktorá v kategórii E získala 1. miesto a postupuje  do krajského kola!


Dňa 14. februára 2020 SCVČ Majačik  uskutočnil v DK A. Sládkoviča v Detve okresné kolo 12. ročníka DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY. Úspešne nás reprezentovala Júlia Olejárová (8. A), ktorá v kategórii D získala 1. miesto, a Viktor Vilhan (8. A), ktorý v tej istej kategórii získal 2. miesto. Obidvom blahoželáme a držíme palce v krajskom kole!


Dňa 15. januára 2020 sa uskutočnilo okresné kolo OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU. Úspešne nás reprezentovala Veronika Feriancová (7. B), ktorá v kategórii 1. A získala 2. miesto, a Kristína Jančíková (9. B), ktorá v kategórii 1. B získala 3. miesto. Obom dievčatám blahoželáme!


Vyhodnotenie olympiády v anglickom jazyku

Úspešní riešitelia školského kola matematickej Pytagoriády 2019/2020 ZŠ J.J.Thurzu A. Bernoláka 20, Detva

Dňa 25.10.2019 sa v KC A.Sládkoviča uskutočnilo okresné kolo súťaže v umeleckom prednese pôvodnej slovenskej prózy TIMRAVINA STUDNIČKA. Úspešne nás reprezentovala žiačka našej školy Barborka Malatincová zo 7.B triedy, ktorá v III. kategórii získala 2. miesto. Srdečne jej gratulujeme a všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu našej školy!