Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, akou je aj naše Rodičovské združenie pri Základnej škole Júliusa Juraja Thurzu v Detve CESTA POZNANIA. Tento príspevok Vás nestojí nič, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvoji našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Vaše príspevky už tradične používame na zvýšenie kvality vzdelávania a nákup učebných pomôcok pre žiakov.

Potrebné tlačivá nájdete TU:
VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby
POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI

Leave a Comment