Elektronická prihláška

Vážení rodičia, vyplňte prosím elektronickú prihlášku Vášho dieťaťa najneskôr do 16. apríla 2020. V prípade technických problémov, alebo ak nemáte možnosť vyplniť prihlášku elektronicky, kontaktujte nás mailom na: skola@zsthurzu.sk alebo telefonicky na 0911 296 722. Vytlačenú a podpísanú prihlášku doneste do dvoch týždňov od skončenia mimoriadneho prerušenia vyučovania.

Prihlášku nájdete na stránke https://zsthurzu.edupage.org/register/

Po úspešnom zaregistrovaní si stiahnite pre svojho prváčika jeho prvú úlohu, ktorú so sebou doneste vypracovanú na zápis do školy.

STIAHNUŤ: Úloha na zápis

Čo zakúpiť prváčikovi počas prázdnin do školskej tašky

prezúvky – pevná obuv, nie s čiernou podrážkou, napísať meno

úbor na telesnú výchovu – tričko, tepláková súprava, ponožky, tenisky (prípadne cvičky), je potrebné všetko označiť a vložiť do vrecúška, ktoré bude uložené v triede

pomôcky na výtvarnú výchovu – všetky tieto pomôcky vložiť do krabice (napr. od topánok a priniesť do školy, budeme to mať uložené v triede
– veľké vodové farby (nie čínske), temperové farby (12 kusové)
– štetec plochý, štetec okrúhly, handrička
– pohár na vodu (nie téglik od jogurtu)
– ochranný odev a gumený obrus na stôl
– nožnice (nie špicaté )
– voskovky – 12 kusové
– tyčinkové lepidlo

peračník – farbičky – 12 kusov (odporúčam hrubé 3-hranné)
– ceruzky trojhranné mäkké 3 kusy
– strúhadlo (so zásobníkom), gumu (bielu veľkú)

ostatné – zakúpte deťom dosky na zošity malé aj veľké ( budú ich nosiť v taške)

Prvý školský deň deti dostanú rozvrh hodín. Učebnice budú deti dostávať postupne v škole. Prosím Vás, všetky zošity a učebnice obaliť, napísať meno, triedu. Pomôžte im prosím pripraviť všetky pomôcky a prineste už do školy aj pomôcky na telesnú a výtvarnú výchovu.

Všetky veci prosím označte menom!!!