AKO SA SPRÁVNE NOSÍ RÚŠKA

AKO SA SPRÁVNE NOSÍ RÚŠKO 😷Aby nás rúško dobre chránilo, musíme dodržiavať aj správne zásady, ako si ho založiť a aj nosiť. Nie je to až také ťažké. Zvládli to aj kamaráti Peťko a Danko👦🧒. Inštruktáž im robila naša skvelá anesteziologička MUDr. Barbora Nedomová PhD., pozn. : Chlapci ako aj pani doktorka si dávajú rúško na rúško, samozrejme sa zakladá len jedno rúško, ale keďže sme v situáciu, kedy je nesmierne dôležité, aby sme rúško mali vždy pri kontakte s inými, rozhodli sme sa pre verziu, aby sme pri natáčani neohrozili ani pani doktorku, ktorú potrebujeme na oddelení anestézilógie a ani naše deti. #NUDCH #ruskoniejehanba #kampan #pomahame #liecime #pacientnaprvommieste #somdoma #somvnemocnici

Uverejnil používateľ Národný ústav detských chorôb Pondelok 16. marca 2020

 

 

 

Leave a Comment